Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Imprezowicze!!!

Zapraszamy do sklepu internetowego, który stworzyliśmy w oparciu o doświadczenia w prowadzeniu imprez dla dzieci i dorosłych - www.skrzat.net . Mamy nadzieję, że asortyment, który znajdziecie Państwo w naszym sklepie sprosta Państwa wymaganiom.

Zgromadziliśmy w swoim asortymencie artykuły z różnych firm,których przydatność i atrakcyjność sprawdziliśmy przy okazji organizacji imprez urodzinowych, festynów, zabaw choinkowych. Dlatego z łatwością odpowiemy na pytania dotyczące prezentowanego asortymentu!
Zapraszamy do zapoznania z hitami imprezowymi!!!
Ceny w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zakupów.

Alicja w Krainie Czarów

Opis strony

Alicja kiedy była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i znalazła się w dziwacznym lecz fantastycznym świecie zwanym Krainą Czarów w którym żyją dziwne stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty. Gdy poraz kolejny  Alicja powraca do tej krainy, nic nie pamięta z poprzedniej wizyty- poznaje Kapelusznika, Białego Królika, królowe i inne ciekawe stwory.

Wybierz się znami w fantastyczną przygodę zakładając strój Kapelusznika czy też strój Królika, a także perukę Alicji. Będzie na pewno  niezapomniana przygoda.

Produkty

Niestety, ta kategoria nie zawiera produktów.
Zapraszamy do przejrzenia asortymentu w pozostałych kategoriach.