Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Imprezowicze!!!

Zapraszamy do sklepu internetowego, który stworzyliśmy w oparciu o doświadczenia w prowadzeniu imprez dla dzieci i dorosłych - www.skrzat.net . Mamy nadzieję, że asortyment, który znajdziecie Państwo w naszym sklepie sprosta Państwa wymaganiom.

Zgromadziliśmy w swoim asortymencie artykuły z różnych firm,których przydatność i atrakcyjność sprawdziliśmy przy okazji organizacji imprez urodzinowych, festynów, zabaw choinkowych. Dlatego z łatwością odpowiemy na pytania dotyczące prezentowanego asortymentu!
Zapraszamy do zapoznania z hitami imprezowymi!!!
Ceny w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zakupów.

Bezpieczeństwo zakupów

Bezpieczeństwo zakupów-gwarantujemy w sklepie internetowym www.skrzatparty.pl bezpieczne zakupy oferując różne formy zabezpieczeń w postaci  umów zawartych pomiędzy sklepem Skrzat Party,którego właścicielem jest Jacek Chodasewicz- a PayByNet oraz Płatności. pl . Gwartantujemy również ochronę danych osobowych zgodnie z ustawą.

Przede wszystkim chcemy jednak podkreślić,że oprócz narzędzi ,które dają Nam wszystkim nowinki bezpieczeństwo transakcji pozosaje uczciwość Sprzedawcy względem Kupującego,która przyświeca nam w życiu i pracy.

PayByNet to bezpieczna i ogólnodostępna usługa, która uzupełnia lukę w dotychczas występujących metodach płatności za transakcje internetowe. Dzięki PayByNet możesz realizować transakcje o każdej porze dnia i nocy, także w weekendy, poprzez bezpośrednią integrację z bankami.

Płatności.pl zakupy obsługiwane za pomocą tej usługi charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa gwarantując niezawodną ochronę realizowanych transakcji.

Ochrona danych osobowych-wszystkie dane osobowe podawane przez Państwa służą jedynie do realizacji zamówień złożonych przez Państwa przez witrynę sklepu i nie będą udostępniane w żaden sposób osobom trzecim.