Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
  • kapelusz rodzaj/cechy
  • Kolor
  • komplet/całość
  • płeć
  • postać/temat
  • Rozmiar
Koszyk jest pusty
Imprezowicze!!!

Zapraszamy do sklepu internetowego, który stworzyliśmy w oparciu o doświadczenia w prowadzeniu imprez dla dzieci i dorosłych - www.skrzat.net . Mamy nadzieję, że asortyment, który znajdziecie Państwo w naszym sklepie sprosta Państwa wymaganiom.

Zgromadziliśmy w swoim asortymencie artykuły z różnych firm,których przydatność i atrakcyjność sprawdziliśmy przy okazji organizacji imprez urodzinowych, festynów, zabaw choinkowych. Dlatego z łatwością odpowiemy na pytania dotyczące prezentowanego asortymentu!
Zapraszamy do zapoznania z hitami imprezowymi!!!
Ceny w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zakupów.

Andrzejki

Opis strony

Andrzejki to wieczór wróżb obchodzony w nocy z 29 na 30 listopada czyli w wigilię świętego Andrzeja. Dziś Andrzejki to dla nas okazja do spotkania ze znajomymi i wspólnej, hucznej zabawy. W naszym sklepie www.skrzatparty.pl znajdziesz wszelkie niezbędnę akcesoria, przebrania i stroje na tą niezwykle tajemniczą imprezę.

Jeśli wybierasz się na imprezę andrzejkową albo sam organizujesz zabawę andrzejkową należy pamiętać, żeby wybrane z naszego sklepu dekoracje, przebrania i stroje nawiązywały do magii. Dzięki temu impreza andrzejkowa nabierze tajemniczego klimatu, a andrzejkowe wróżby będą dopełnieniem magicznego nastroju.

Proponujemy dla Państwa przebrania, stroje, kostiumy idealne na wieczór andrzejkowy. Nie może zabraknąć na pewno czarownicy- proponujemy więc strój czarownicy, kapelusz czarownicy lub kapelusz czarodzieja. Znajdziecie u nas także maski i czapki zwierzątek, które są nieodłącznym elementem andrzejek. W ofercie: czapka kota, czapka nietoperza jak również maska nietoperza a także peruka czarodzieja.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: przebrania, stroje, kostiumy, a także czapki i maski na Andrzejki.

Życzymy udanych zakupów i wystrzałowej zabawy!