Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
  • Kolor
  • płeć
  • postać/temat
  • Rozmiar
Koszyk jest pusty
Imprezowicze!!!

Zapraszamy do sklepu internetowego, który stworzyliśmy w oparciu o doświadczenia w prowadzeniu imprez dla dzieci i dorosłych - www.skrzat.net . Mamy nadzieję, że asortyment, który znajdziecie Państwo w naszym sklepie sprosta Państwa wymaganiom.

Zgromadziliśmy w swoim asortymencie artykuły z różnych firm,których przydatność i atrakcyjność sprawdziliśmy przy okazji organizacji imprez urodzinowych, festynów, zabaw choinkowych. Dlatego z łatwością odpowiemy na pytania dotyczące prezentowanego asortymentu!
Zapraszamy do zapoznania z hitami imprezowymi!!!
Ceny w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zakupów.

Czerwony Kapturek

Opis strony

Była sobie raz mała słodka dziewczynka, którą nazwano- Czerwony Kapturek. Pewnego dnia Czerwony Kapturek poszedł odwiedzić babcię. Babcia zawsze czekała na dziewczynę, ale tym razem szybszy był zły wilk, który przyszedł do babci i ją zjadł. Czerwony Kapturek niczego się nie spodziewająć wszedł do domu babci, gdzie zły wilk czekał na kapturka udając babcię.. resztę bajki już chyba znacie!

Jeśli potrzebujesz stroju z bajki Czerwonego Kapturka- zajrzyj do tej kategorii! A może Twoje dziecko potrzebuje przebranie na przedstawienie?

W ofercie: przebranie Czerwonego kapturka, czapka Czerownego Kapturka, przebranie wilka, czapka wilka, czapka leśniczego i przebranie dla babci- peruka!

Zapraszamy!