Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
  • kapelusz rodzaj/cechy
  • Kolor
  • płeć
  • postać/temat
  • Rozmiar
Koszyk jest pusty
Imprezowicze!!!

Zapraszamy do sklepu internetowego, który stworzyliśmy w oparciu o doświadczenia w prowadzeniu imprez dla dzieci i dorosłych - www.skrzat.net . Mamy nadzieję, że asortyment, który znajdziecie Państwo w naszym sklepie sprosta Państwa wymaganiom.

Zgromadziliśmy w swoim asortymencie artykuły z różnych firm,których przydatność i atrakcyjność sprawdziliśmy przy okazji organizacji imprez urodzinowych, festynów, zabaw choinkowych. Dlatego z łatwością odpowiemy na pytania dotyczące prezentowanego asortymentu!
Zapraszamy do zapoznania z hitami imprezowymi!!!
Ceny w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zakupów.

czapki filcowe

Opis strony

Czapki dla dzieci

Jeśli Twoje dziecko wybiera się na bal przebierańców, bal karnawałowy, imprezę, urodziny, a może ma się odbyć przedstawienie dla dzieci zajżyj do tej kategorii! Proponujemy przebranie konia, przebranie królika, przebranie psa i przebranie biedronki. W naszej ofercie również czapka ptaka, czapka kota, czapak misia oraz czapka myszy.Znajdziesz tutaj również przebranie wróżki albo przebrania czarownicy lub czarodzieja! Jeśli Twoje dziecko chciało by włożyć strój biedronki lub strój pszczoły zajrzyj do tej kategorii. Oprócz skrzydełek biedronki i skrzydełek pszczółki, znajdziesz również opaski czułki biedronki i pszczółki.

Życzymy udanych zakupów!