Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
  • Kolor
  • płeć
Koszyk jest pusty
Imprezowicze!!!

Zapraszamy do sklepu internetowego, który stworzyliśmy w oparciu o doświadczenia w prowadzeniu imprez dla dzieci i dorosłych - www.skrzat.net . Mamy nadzieję, że asortyment, który znajdziecie Państwo w naszym sklepie sprosta Państwa wymaganiom.

Zgromadziliśmy w swoim asortymencie artykuły z różnych firm,których przydatność i atrakcyjność sprawdziliśmy przy okazji organizacji imprez urodzinowych, festynów, zabaw choinkowych. Dlatego z łatwością odpowiemy na pytania dotyczące prezentowanego asortymentu!
Zapraszamy do zapoznania z hitami imprezowymi!!!
Ceny w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zakupów.

Dekoracje

balony

Balony-szukasz balonów na przyjęcie urodzinowe swojego dziecka,albo na wesele przyjaciółki ,a może balon w kształcie serca na walentynki. W tej kategorii znajdziesz balony na wszystkie okazje:tradycyjne,wodne,do modelowania zwierząt lub roślin,albo tematyczne z różnymi nadrukami.

girlandy i banery

Girlandy i rozety-to wspaniałe gotowe dekoracje,które służą do powieszenia lub postawienia na stole.Dzięki nim będzie bardzo kolorowo.Dzięki różnym wzorom możesz je dobrać tematycznie w miarę własnych potrzeb i rodzaju imprezy do jakiej się przygotowujesz.

serpentyny i konfetti

Serpentyny i konfetti-znajdziecie tutaj Państwo tradycyjne serpentyny typu holo w różnych kolorach oraz wystrzałowe konfetti ,które są wspaniłym dodatkiem każdej imprezy.