Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
  • Kolor
  • płeć
  • postać/temat
  • Rozmiar
Koszyk jest pusty
Imprezowicze!!!

Zapraszamy do sklepu internetowego, który stworzyliśmy w oparciu o doświadczenia w prowadzeniu imprez dla dzieci i dorosłych - www.skrzat.net . Mamy nadzieję, że asortyment, który znajdziecie Państwo w naszym sklepie sprosta Państwa wymaganiom.

Zgromadziliśmy w swoim asortymencie artykuły z różnych firm,których przydatność i atrakcyjność sprawdziliśmy przy okazji organizacji imprez urodzinowych, festynów, zabaw choinkowych. Dlatego z łatwością odpowiemy na pytania dotyczące prezentowanego asortymentu!
Zapraszamy do zapoznania z hitami imprezowymi!!!
Ceny w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zakupów.

Okulary

Opis strony

Imprezowe okulary to śmieszny dodatek każdej imprezy. Nie lubisz się przebierać, za to śmieszne okulary pozwolą wygladać Ci inaczej niż zwykle. Ten gadżet imprezowy sprawi, że tak właśnie będzie. Małe a cieszy -to naprawę działa. Dzięki nim możemy wyglądać poważnie lub nietypowo i śmiesznie- otoczenie na pewno zwróci uwagę na Ciebie. Przebierana impreza to idealna okazja na włożenie śmiesznych okularów.Imprezowe okulary rownież przydadzą Ci się na bal karnawałowy dzięki czemu uzupełnisz swój strój karnawałowy. 

W naszym sklepie www.skrzatparty.pl znajdziesz m.in. śmieszne okulary: piwo, motyl, dolary, euro, gitary, kapelusz, lenonki, piłka nożna, serca a także okulary kujonki i zakręcone gały. Dostępne są także świecące okulary i wiele innych, które bez problemu dopasujesz do stylu imprezy.  Wystarczy założyć śmieszne okulary, by wyglądać wystrzałowo!