Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Imprezowicze!!!

Zapraszamy do sklepu internetowego, który stworzyliśmy w oparciu o doświadczenia w prowadzeniu imprez dla dzieci i dorosłych - www.skrzat.net . Mamy nadzieję, że asortyment, który znajdziecie Państwo w naszym sklepie sprosta Państwa wymaganiom.

Zgromadziliśmy w swoim asortymencie artykuły z różnych firm,których przydatność i atrakcyjność sprawdziliśmy przy okazji organizacji imprez urodzinowych, festynów, zabaw choinkowych. Dlatego z łatwością odpowiemy na pytania dotyczące prezentowanego asortymentu!
Zapraszamy do zapoznania z hitami imprezowymi!!!
Ceny w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zakupów.

Informacje o sklepie

Jesteśmy sklepem internetowym oferującym artykuły imprezowe dla dzieci i dorosłych. Polecamy w naszym sklepie artykuły, których jakość i atrakcyjność sprawdzaliśmy na imprezach ,które mieliśmy przyjemność prowadzić www-skrzat.net. Oferujemy artykuły, które z pewnością uatrakcyjnią imprezy każdego formatu.

Sklep internetowy działa pod adresem www.skrzatparty.pl

Właścicielem sklepu jest Jacek Chodasewicz prowadzący działalność gospodarczą  pod adresem Krańcowa 82/48 w Lublinie Nip 946-175-02-06 Regon 430836079

Proszę o składanie zamówień przez witrynę sklepu lub na adres e-mail biuro@skrzatparty.pl lub telefonicznie pod numerem 500 050 488.

 

Pozdrawiam serdecznie dziękując za zaufanie przyszłym i obecnym klientom.

Jacek Chodasewicz

tel.500 050 488