Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
  • kapelusz rodzaj/cechy
  • Kolor
  • komplet/całość
  • płeć
  • postać/temat
  • Rozmiar
Koszyk jest pusty
Imprezowicze!!!

Zapraszamy do sklepu internetowego, który stworzyliśmy w oparciu o doświadczenia w prowadzeniu imprez dla dzieci i dorosłych - www.skrzat.net . Mamy nadzieję, że asortyment, który znajdziecie Państwo w naszym sklepie sprosta Państwa wymaganiom.

Zgromadziliśmy w swoim asortymencie artykuły z różnych firm,których przydatność i atrakcyjność sprawdziliśmy przy okazji organizacji imprez urodzinowych, festynów, zabaw choinkowych. Dlatego z łatwością odpowiemy na pytania dotyczące prezentowanego asortymentu!
Zapraszamy do zapoznania z hitami imprezowymi!!!
Ceny w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zakupów.

Dodatki do strojów

Opis strony

Przebrania dla dorosłych. Impreza przebierana, bal karnawałowy, urodziny a może Sylwester ? Nie masz w co się przebrać? Zajrzyj do tej kategorii!

Znajdziesz tutaj- przebrania dla dorosłych: przebrania dla kobiet i przebrania dla mężczyzn. Może chciałabyś żeby mężczyźni nie oderwali od Ciebie wzroku?- proponujemy więc przebranie króliczka. A może chciałabyś wprowadzić trochę tajemniczości i magi- wówczas proponujemy strój czarodziejki, a jeśli chciałabyś rzucić zaklęcie na jakiegoś faceta proponujemy strój czarownicy! Jeśli jednak chcesz pokazać swój ostry charakter proponujemy strój diabełka. Możesz też założyć czapki, maski, peruki, szale boa czy też imprezowe okulary.  

Dla mężczyzn proponujemy również czapki, maski, peruki czy też imprezowe okulary. Można również też założyć strój wikinga, czy też ksiedza albo stać się na chwilę szefem mafii- Al Capone!

Zapraszamy!

Boa z piór

Boa i pióra-każda kobieta powinna je mieć w swojej garderobie.cZawsze dodają uroku i czujemy się w nich pięknie.

Boa z piór to nieodłaczny element każdej imprezy, wesela, wieczoru panieńskiego.

Nie musisz się specjalnie ubierać- wystarczy boa z piór.

Boa z piór można również poptraktować jako przebranie czy też strój karnawałowy

Efekt rewelacyjny! 

1 2 3 4 5 6 7