Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Imprezowicze!!!

Zapraszamy do sklepu internetowego, który stworzyliśmy w oparciu o doświadczenia w prowadzeniu imprez dla dzieci i dorosłych - www.skrzat.net . Mamy nadzieję, że asortyment, który znajdziecie Państwo w naszym sklepie sprosta Państwa wymaganiom.

Zgromadziliśmy w swoim asortymencie artykuły z różnych firm,których przydatność i atrakcyjność sprawdziliśmy przy okazji organizacji imprez urodzinowych, festynów, zabaw choinkowych. Dlatego z łatwością odpowiemy na pytania dotyczące prezentowanego asortymentu!
Zapraszamy do zapoznania z hitami imprezowymi!!!
Ceny w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zakupów.

Mała Syrenka

Opis strony

Syrenka Ariel, najmłodsza z 7 córek Trytona pomimo zakazu ojca wypływania na powierzchnię, nie posłuchała go i dzięki temu uratowała przez to ziemskiego księcia o imieniu Eryk z katastrofy jego statku. Mężczyzna obudził się i zdołał ją zobaczyć, ale jego pies ją przepłoszył. Od tego czasu zakochał się w pięknej Ariel. Tymczasem uczucie Ariel do księcia wykorzystała straszna Urszula.. Urszula zaoferowała Ariel umowę: da jej nogi za jej głos. Jeśli Eryk pocałował by ją w ciągu trzech dni od zawarcia układu, została by człowiekiem na zawsze, a w innym przypadku, Ariel należała by do niej. Mała syrenka niestety się zgodziła. Po wielu problemach i perypetiach Mała Syrenka wzięła ślub z ukochanym Erykiem i żyła długo i szczęśliwie.

A może i Ty albo Twoje dzieck chcesz przeżyć tą niezwykle ciekawą historię? Stać się na chwilę księżniczką? Zapraszamy do naszego sklepu www.skrzatparty.pl a w nim znajdziesz przebranie Ariel, gadżety na urodziny tj. gwizdki, serwetki, baner urodziny, peruka, tiara- a w wszystko w stylu Małej Syrenki!

Produkty