Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
  • Kolor
  • płeć
  • postać/temat
  • Rozmiar
Koszyk jest pusty
Imprezowicze!!!

Zapraszamy do sklepu internetowego, który stworzyliśmy w oparciu o doświadczenia w prowadzeniu imprez dla dzieci i dorosłych - www.skrzat.net . Mamy nadzieję, że asortyment, który znajdziecie Państwo w naszym sklepie sprosta Państwa wymaganiom.

Zgromadziliśmy w swoim asortymencie artykuły z różnych firm,których przydatność i atrakcyjność sprawdziliśmy przy okazji organizacji imprez urodzinowych, festynów, zabaw choinkowych. Dlatego z łatwością odpowiemy na pytania dotyczące prezentowanego asortymentu!
Zapraszamy do zapoznania z hitami imprezowymi!!!
Ceny w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zakupów.

maski

Opis strony

Maski-wybierasz się na bal maskowy, a może postanowiłeś zrobić niespodziankę znajomym. Różne rodzaje masek dają nam wspaniałe możliwości, żeby poczuć się wyjatkowo i zabawnie. Maska jest również idelanym dodatkiem na bal karnawałowy, a także na imprezy karnawałowe.

Maska kota, maska małpy, maska lwa czy też maska konia mogą być wykorzystane jako przebranie na imprezy przebierane.

W ofercie m.in. maska ptaka, maska wilka, maska dzika, maska konia, maska kota i przebranie kota, maska ducha, maska baby jagi, maska słonia i nietoperza oraz maska zebry i maska żyrafy i wiele wiele innych.

Maski i przebrania nadająsię na imprezy przebierane, urodziny i na bal karnawałowy oraz jako przebranie na przedstawienia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą www.skrzatparty.pl

1 2 3 4 ... 18 19 20